Metody płatności

W sklepie ONLINE-PERFUMY.PL  mogą Państwo dokonać płatności za produkty w następujący sposób:

Pobranie
Jeden z popularniejszych sposobów płatności. Należność za produkty uiszczają Państwo bezpośrednio kurierowi w momencie odbierania i sprawdzania przesyłki.

Przelew bankowy
Po złożeniu zamówienia na Państwa adres mailowy zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem oraz danymi niezbędnymi do dokonania płatności za produkty (numer konta bankowego oraz tytuł płatności). Przesyłka zostanie przygotowana do wysyłki w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. 

Inter-project sp z o. o.

Nr Konta 47 1940 1076 3174 0302 0000 0000
ul Zaboklickiego 4/2 Karczew 05-480

Credit Agricole Bank Polska S.A


(Przelewy24.pl)

Szybka, wygodna oraz bezpieczna forma płatności za pomocą jednej z najlepszych bramek płatniczych — Przelewy24.pl. Transakcja dokonuje się automatycznie po przekierowaniu i zalogowaniu przez klienta na stronie banku. Nie trzeba wypełniać formularza, jak ma to miejsce w tradycyjnym przelewie bankowym. Płatność wpłynie na rachunek sklepu szybciej niż w przypadku tradycyjnego przelewu lub transakcji za pobraniem. A zamówienie zostanie błyskawicznie przygotowane do wysyłki.

Gotówka (przy odbiorze osobistym)
Płatność gotówką możliwa jest tylko w przypadku, gdy zdecydują się Państwo odebrać produkty osobiście w naszym biurze lub jednym z naszych punktów.

Karta płatnicza (przy odbiorze osobistym)
W ten sposób mogą Państwo zapłacić w przypadku odbioru osobistego produktów. Możliwa jest płatność kartą płatniczą lub kredytową.

operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

REALIZACJA I WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1/2 dni od otrzymania płatności za pośrednictwem wybranego przewoźnika.W przypadku dłuższego terminu realizacji klient zostanie o tym poinformowany telefonicznie lub e-mailowo.
Paczkomaty Inpost 1-2 dni  10.99 ZŁ
1. Poczekaj na SMS z kodem odbioru który zostanie wysłany w dniu umieszczenia paczki na podany nr telefonu przy zamówienia
2 Średni czas dostawy to 1-2 dni robocze 
  1.        

Kurier DPD  czas dostawy to 1 dzień roboczy
Pobranie 12,99
Przedpłata 10.99